تبلیغات
صنایع چوب لوتوس - آشپزخانه آرمانی
صنایع چوب لوتوس
لوتوس چوب همگام با پیشرفت صنعت چوب
گالری تصاویر

همانطور كه مطلع هستید صنعت لوازم خانگی در چند دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری در راه تحقق همه تصورات ذهنی بشر دربر داشته كه آشپزخانه نیز از این مستثنی نبوده. در حقیقت آشپزخانه دفتر كار خانم های خانه دار محسوب می شود و به همین دلیل هم هست كه اغلب آنها ها تمایل دارند كه مكان را به زیباترین شكل ممكن دربیاورند. اجازه دهید با یك مثال بیشتر توضیح دهیم.

كاربرد یك كلاه آفتابگیر چیست؟ كاملاً مشخص است: اجازه نمی دهد كه نور خورشید مستقیماً به صورت و سر شما بتاید؛ اما یك لحظه صبر كنید... تعداد بسیار زیادی از افراد هستند كه در فضاهای رو بسته باز هم از كلاه استفاده می كنند در صورتیكه در معرض هیچ نور آزار دهنده ای نیز قرار ندارند! بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم كه كلاه آفتابگیر مورد استفاده دیگری هم دارد: احساس مد و به روز بودن را در مصرف كننده بیدار می كند. از یك سو این كلاه دارای نقاب خاصی می باشد كه از مستقیم آفتاب به چشم ها جلوگیری بعمل می آورد، و از سوی دیگر حس زیبایی و خوش تیپی را بر می انگیزد. این امر تا جایی پیش می رود كه حتی برخی از تیم های ورزشی برای تبلیغات آرم ورزشگاه خود را روی كلاه های نقابدار چاپ كرده و در اختیار هواداران خود قرار می دهند. بنابراین شركت های تولید كننده كلاه می بایست همه ی این موارد را در طراحی یك كلاه در نظر بگیرند.

اما ارتباط مثال فوق با آشپزخانه آرمانی ما چیست؟ همانطور كه می دانید آشپزخانه قلب هر خانه ای محسوب می شود و نه تنها باید از نظر كاربردی بازده بالایی داشته باشد بلكه نیكوست كه بجهت زیباشناختی، نظرخانم خانه را نیز تامین كند. به این منظور می بایست 4 گام اساسی برداشته شود:

طراحی حرفه ای دکوراسیون

سلیقه فردی

كیفیت

نصب كارشناسانه اکیپ اجرایی

بد نیست خانم ها یاد بگیرید كه چگونه می توانند ایده های ذهنی خود را در آشپزخانه اعمال كنند. طرز چیدمان وسایل هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. وسایل آشپزخانه طوری باید قرار بگیرند كه در وهله اول كار كردن با آنها راحت باشد و بعد زیبا به نظر برسند و تعادل در محیط حفظ شود. به هر حال نباید فراموش كرد كه چیدمان آشپزخانه هر خانمی با خصوصیات اخلاقی او هماهنگ است.

ایده شما برای تغییر دكوراسیون آشپزخانه تان هر چه كه باشد، هدف این است كه قلب خانه تان را منحصراً مطابق طبع و سلیقه تان در تغییر شكل دهید. به این منظور ابتدا مكان مناسب برای قرار دادن سه وسیله اصلی آشپزخانه یعنی: گاز، یخچال، و ماشین لباسشویی را پیدا كنید و سپس به ادامه كار بپردازید. برخی از خانواده ها وعده های غذایی را در آشپزخانه سرو می كنند بنابراین اگر ساكنان خانه شما هم جزء این گروه هستند باید حتی الامكان فضای آشپزخانه را به محیطی آرام بخش و دوستانه تبدیل كنید تا همه افراد از قرار گرفتن در آن لذت ببرند.

رنگ های سال 1388 در آشپزخانه

رنگ های سال 1388 بیشتر شامل تنالیته های شاد و نیرو بخش و رنگ هایی هستند كه حس خوش بینی را در افراد ارتقا می دهد. در این قسمت نمونه هایی از كاربرد رنگ زرد را به شما معرفی می كنیم تا بتوانید برای تغییر دكوراسیون آشپزخانه خود از روی آن ایده برداری كنید.

كاربرد رنگ های شاد

آیا تمایل دارید كه با افق همگام شوید؟ كارشناسان رنگ در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی فضاهای خانگی معتقدند كه انسانها به ویژه در قرن اخیربیش از هر زمان دیگری نیاز به دیدن رنگ هایی دارند كه حس خوش بینی آنها را تقویت كند؛ در این میان رنگ زرد حرف اول را می زند و به عنوان یكی از رنگ های فوق العاده قوی در این زمینه محسوب می شود.

 

رنگ زرد هم آرامش می دهد و هم انرژی بالایی به همراه دارد. تركیب سایه روشن های لیمویی، كرم، خورشیدی، و پرتقالی نیز می توانند فضا را زیباتر و شیك تر كنند. تركیب رنگ لیمویی و كرم فضا را هموار تر، خورشیدی محیط را ملایم تر و پرتقالی آنرا دلنواز تر جلوه می دهد.

 

اگر نمی خواهید از نظر مالی متحمل هزینه بالایی شوید، تنها با چند تغییر چزئی نیز می توانید انرژی و زیبایی را همزمان وارد آشپزخانه خود كنید. درست مثل نمونه دکوراسیون داخلی آشپزخانه كه در زیر مشاهده می كنید:

 


دکوراسیون آشپزخانه آرمانی

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت

 

آرشیو مطالب
نظر سنجی
کیفیت طراحی دکوراسیون داخلی لوتوس را چگونه ارزیابی می کنید؟

مطالب
< script type='text/javascript' src='http://rssReader.abzarak.com/code.php?t=3&back=_fff&color=_444&box=_fff&max=50&rss=http://javalord.vcp.ir/?goto=rss' >