تبلیغات
صنایع چوب لوتوس - ظاهر آشپزخانه خود را بهبود بخشید
صنایع چوب لوتوس
لوتوس چوب همگام با پیشرفت صنعت چوب
گالری تصاویر

ظاهر آشپزخانه خود را بهبود بخشید


 هر چند در اتاق نشیمن تلویزیون تماشا می كنیم و در اتاق خواب استراحت می كنیم، اما هیچ موقع نباید اهمیت آشپزخانه را نادیده بگیریم. در حقیقت خاطره خوردن غذاهای خوشمزه در همین آشپزخانه خلق می شود. با توجه به اینكه آشپزی می تواند خاطرات خوشی را از آشپزخانه در ذهن ما به یادگار بگذارد، اما اگر آشپزخانه به خودی خود ظاهر زیبایی داشته باشد، این خاطرات به مراتب شیرین تر و به یاد ماندنی تر می شوند.

بنابراین اگر آشپزخانه شما نمای زیبایی ندارد و از وقت صرف كردن در آن لذت نمی برید، بد نیست به فكر تغییر دكوراسیون آن باشید. مطمئناً اگر آشپزخانه شما نمای جذابی داشته باشد، احتمال اینكه به آشپزی و پخت و پز غذاهای خوشمزه تشویق شوید نیز افزایش پیدا می كند.

این كار می تواند برای شما جالب باشد و از آنجاییكه نیازمند خلاقیت فردی است یك تمرین ذهنی مفید نیز هست.

ابتدا وسایلی كه در آشپزخانه موجود هستند را معین كنید. معمولاً گاز، یخچال، كابینت، و سینك ظرفشویی از جمله وسایل اولیه هر آشپزخانه ای هستند.

قبل از هر چیز باید كاربردی بودن آنها را در نظر بگیرید. وسایل را باید به گونه ای بچینید كه بتوانید به راحتی به هر یك از آنها دسترسی داشته باشید. سلیقه شخصی خود را به كار گیرید و دكوراسیون منحصر بفردی را به آشپزخانه خود دعوت كنید.

یكی از آسان ترین تكنیك هایی كه به راحتی می توانید فضای آشپزخانه خود را تغییر دهید، ایجاد تغییر در كابینت هاست. نكته ای كه در مورد كابینت ها حتماً باید در نظر داشته باشید تعداد آنهاست.

تعداد كابینت ها باید اندازه باشد، به این معنا كه نه كم باشند و نه زیاد. پس از اینكه از تعداد كابینت های لازم در آشپزخانه اطمینان خاطر حاصل كردید، نوبت به رنگ و طرح آنها می رسد. اگر نمی خواهید هزینه زیادی صرف كنید، می توانید آنها را رنگ بزنید اما اگر هزینه مجزایی برای این كار در نظر گرفته اید می توانید دستگیره ها و روكش رویی آنها را تعویض نمایید.

به واسطه رنگ كارهای بسیار زیادی می توانید انجام دهید. این كار صرفاً نیازمند كمی خلاقیت می باشد. همچنین می توانید وسایل فرسوده و بلااستفاده را نیز تعویض كنید.

باز هم اگر هزینه محدودی در اختیار دارید می توانید رومیزی و یا دستمال سفر و دستگیره ها را تعویض نمایید و اگر بودجه شما زیاد است می توانید میز كهنه آشپزخانه و صندلی ها را تعویض كنید و انواع نو آنها را خریداری نمایید.

به هر حال تصمیم با شماست. ایجاد تغییر در فضای داخلی آشپزخانه كار دشواری نیست و نیازمند صرف هزینه های گزاف نیز نمی باشد. همه چیز به شما بستگی دارد. چند راهكار ساده می تواند تغییرات شگرفی را در این فضا ایجاد نماید.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
کیفیت طراحی دکوراسیون داخلی لوتوس را چگونه ارزیابی می کنید؟

مطالب
< script type='text/javascript' src='http://rssReader.abzarak.com/code.php?t=3&back=_fff&color=_444&box=_fff&max=50&rss=http://javalord.vcp.ir/?goto=rss' >